Sveču krāsu nozīme

Balta svece

Balta svece ir tīrības, šķīstības, garīgā spēka un skaidrības simbols. Balta krāsa ir jauns sākums un enerģija.

Tā pastiprina citas krāsas sveču iedarbību, palīdz attīrīties un dod vistīrāko enerģiju, veicina jūtīgumu, līdzsvaru un intuīciju. Savalda nepacietību, palīdz palielināt iekšējos virzošos spēkus un pareizi realizēt uzkrāto pieredzi, kas noved pie pozitīvām pārmaiņām.

Ja jūs moka šaubas un nepārliecinātība par sevi vai citiem vai dvēseli kaut kas nospiež, izstaigājiet savu mājokli ar iedegtu baltu sveci, izgaismojiet tumšākos stūrus. Tā var šķīstīt mājas atmosfēru un apraut neveiksmju virkni. Ja balta svece degot dūmo, tas norāda uz negatīvas enerģijas klātbūtni. Kad svece beidz dūmot, vietu var uzskatīt par attīrītu. Pēc tam pasēdiet pie sveces, ieskatieties tās liesmā un skaļi vai pie sevis izstāstiet savas šaubas. Jums kļūs vieglāk, un ātrāk atradīsiet risinājumu.

Sarkana svece

Simbols mīlestībai, veselībai un mērķa sasniegšanai. Sarkana svece iedvesmo, rosina prāta mundrumu, liek cilvēkam kļūt aktīvākam, uzņēmīgākam, dod enerģiju, atjauno spēkus un uzlabo pašsajūtu. Sarkanā ir pārmaiņu un drosmes, kaisles un seksuāla spēka krāsa.

Apsēdies ērtā pozā un skaties sarkanās sveces liesmā. Liesmu vari iedomāties kā savu ķermeni, domā par to, kā sadeg nogurums un atgriežas fiziskais spēks, kā katra tava ķermeņa šūna piepildās ar dzīves enerģiju.

Dzeltena svece

Dzeltena svece dod dvēseles mieru, labsajūtu un siltumu. Tā aizdzen baiļu sajūtu, pauž pārliecību, uzticēšanos un pievilcību, palīdz ielāgot, mācīties un turpināt iesākto, vedina uz mieru un apceri, veicina labklājību.

Ja tev liekas – kāds mēģina tevi negatīvi ietekmēt un atņem tev enerģiju, skaties dzeltenās sveces liesmā un iztēlojies tajā savu ķermeņi tā, lai liesmas to iekļauj no visām pusēm. Lūdz palīdzību un aizsardzību augstākiem spēkiem. Lūdz, lai tie sadedzina visus nevajadzīgos pavedienus, kas ir ap tevi. Tad iztēlojies, ka, sākot no kājām, tevi kā kūniņā ietin dzelteni zeltains pavediens un tevi apņem miers un pārliecība, ka viss būs labi.

Zaļa svece

Tā ir auglības simbols, veicina augšanu un attīstību. Tā ir naudas, veiksmes un harmonijas svece, arī izaugsmes un darbības svece, kas rada līdzsvaru starp miesu un garu. Zaļa svece palīdz atmodināt zemapziņu, kur glabājas apslēptā informācija. Tā atjauno un piesaista pārpilnību, palīdz risināt finansiāla rakstura problēmas, ievieš skaidrību, risina samezglotas dvēseles problēmas, stimulē pašapziņas veidošanos un nomierina.

Zila svece

Zila svece ir garīgas izpratnes, miera un samierināšanās, arī dzīvības simbols. Tā palīdz izprast sevi, pamodina iekšējās uztveres spējas, stimulē dabas doto jūtīgumu, dod līdzsvaru un morālo noturību, un to lieto dvēseles problēmu risināšanai. Zila svece noder arī tad, ja cilvēku pārņem bailes, izmisums, šaubas vai ir kāds cita veida psiholoģisks diskomforts.

Noderēs, ja gribat, lai izpaužas jūsu apslēptie talanti un prasmes. Zilās sveces liesmās ļauj sadegt savām šaubām un nedrošībai. Pasaki skaļi, kas tev neizdodas, un lūdz palīdzību apzināties kļūdas un turpmāk tās nepieļaut.

Oranža svece

Dzīvesprieka un radošas darbības simbols, jo oranžā ir laimes, veselības, līdzsvara un dzīves jēgas krāsa. Samazina problēmu smagumu, nomāc raizes, stimulē garīgu izaugsmi, palīdz piesaistīt vēlamo, rada optimistisku noskaņojumu.

Iededzini oranžu sveci, kad ir skumji. Ieskaties liesmā un atceries kādu patīkamu notikumu, atceries to visos sīkumos. Skumjas atkāpsies, un tu iegūsi pārliecību par tāda paša prieka iespējamību nākotnē.

Sārta (rozā) svece

Rozā svece ir mīlestības, maigas draudzības, viesmīlības un panākumu simbols. Tā modina pašcieņu, stimulē uz pareizu rīcību un palīdz ieraudzīt lietu īsto būtību un emocionāli vājās vietas, stiprina pacietību un iecietību.

Brūna svece

Simbolizē atbalstu neveiksmēs – piesaista palīdzību sadzīves problēmu risināšanā un finansiālās krīzēs. Brūnai svecei piemīt zemes enerģija. Brūnā ir stabilitātes krāsa. Brūna svece palīdz darījumos, dod pārliecību par saviem spēkiem. Tā palīdz attīstīt vērīgumu un skaidrību.

Violeta un purpura krāsas svece

Garīguma, varenības un varas simbols. Violetas un purpura krāsas sveces piesaista veiksmi un palīdz garīgai izaugsmei, dažādu šķēršļu pārvarēšanai.

Melna svece

Melna ir ļoti spēcīgas iedarbības svece, simbolizē ļaunumu un zaudējumus, raizes, nesaskaņas un skumjas. Melnas sveces izmanto rituālos un meditācijā. Šī krāsa stabilizē un modina atbildības sajūtu. Melna svece ir efektīvāka, ja deg kopā ar baltām svecēm. Ja melnas sveces lieto pārāk daudz, tās var radīt depresiju.

Pelēka un sudraba krāsas svece

Skaidrības simbols. Pelēkas un sudraba krāsas sveces cilvēkā modina visdziļāko dabisko intuīciju un zemapziņu. Noder pārdomu brīžiem un meditācijai.

 

Copyright © 2012